Dėžutė

Personalizuotos grožio dėžutės prenumerata!

Atlikite veido testą ir sužinokite, kokios priemonės Jums tinka
Kaip tai veikia?
1. Testas
Atlikite trumpą poreikių ir veido bruožų testą, kurio pagalba galėsime surinkti išskirtinai Jums pritaikytą asmeninę dėžutę.
2. Dėžutė
Gavę Jūsų testo atsakymus, mūsų makiažo specialistai asmeniškai Jums parinks tinkamiausias kosmetikos priemones. Pažadame, kad su kiekviena dėžute kosmetikai sutaupysite iki 40%!
3. Laimė
Jūs to vertos! Pažadame kiekvieną mėnesį Jus džiuginti kokybiška kosmetika ir išskirtinai parinktomis dovanomis beveik per pus pigiau nei kosmetikos parduotuvėse.
Stiliusbox ambasadoriai
Olesia Žuravliova
Vizažo meistrė
Labas! Matyt liaupsų ir gražių žodžių šiam projektui niekada nepritrūksiu. Man ši dėžutė asocijuojasi su šypsenomis, pozityvumu, laiko taupymu ir dar pinigų taupymu. Mes ieškome kosmetikos, kuri mums tiktų, ją būtų patogu gauti ir ji mums patiktų.
Indrė Stonkuvienė
TV laidų vedėja
„Praėjo trys Moterų pasaulyje metai, kurie atnešė labai daug ne tik man, bet ir kitoms moterims. Man svarbiausia vienybė bei suvokimas, jog niekas kitas mūsų nesupras, kaip kitos moterys. Didelė garbė tapti Stiliusbox ambasadore! Myliu šią kosmetiką ir visą komandą!“
Chanelette
Grožio blogerė
„Esu "Stiliusbox" ambasadorė, kadangi mane žavi šios komandos noras ir užsidegimas nustebinti kiekvieną prenumeratorę. Galiu drąsiai visoms pažadėti, kad kruopščiai atrinktos ir nuoširdumu apgaubtos grožio dėžutės suteiks laimės kiekvienai!“
Rūta Beišytė
Asmeninė trenerė
„Besirūpinant kūno linijomis pravartu nepamiršti ir veido bruožų! Anksčiau man visada kildavo milijonas klausimų ir dvejonių ar išsirenku kosmetiką teisingai? Tačiau dabar tuo rūpinasi Stiliusbox komanda! Atlieki testą ir tuo Tavo darbai pasibaigia!“
Mes nekantraujame Jus nudžiuginti
Ką rasite dėžutėse?
Žvilgtelėkite į dėžutes, kuriose rasite profesionalią, Jums asmeniškai skirtą kosmetiką.

Spauskite ir sužinokite
Žiūrėti dėžučių turinį
Pirma dėžutė - GROŽIUI

Kiekviena iš Jūsų yra individuali, unikali ir savaip graži. Norėdami atskleisti Jūsų grožį dar labiau, paruošime Jums ypatingą pirmąją dėžutę. Nepriekaištingas veido dengimas neatsiejamas nuo tinkamai parinktos kreminės pudros, paakių maskuoklio bei fiksavimui skirtų produktų. Būtent tokias, asmeniškai Jums parinktas profesionalias priemones rasite šioje dėžutėje.

Antra dėžutė - ODAI

Sveika ir spindinti veido oda yra neįsivaizduojama be kruopščios priežiūros. Tinkamai prižiūrėta veido oda yra ne tik Jūsų natūralaus grožio vizitinė kortelė, bet ir svarbiausias pagrindas tobulai atrodančiam makiažui. Odai skirtoje dėžutėje rasite svarbiausias veido priežiūros priemones, pradedant valymui ir baigiant drėkinimui reikalinga kosmetika. Esame tikri, kad individuali, tik Jūsų odai surinkta dėžutė, Jus maloniai nustebins.

Trečia dėžutė - PLAUKAMS

Ar kada susimąstėt, kad Jūsų plaukai turi individualių poreikių kaip ir Jūs? Įsiklausykite ir pasakykite juos mums! Tam, kad Jūsų plaukai spindėtų, žvilgėtų ir būtų stiprūs, reikia jiems suteikti tinkamą pagalbą. Todėl kruopščiai išanalizuosime Jūsų testo rezultatus, plaukų tipą bei galvos odos poreikius ir sukomplektuosime asmeniškai Jums pritaikytą plaukų priežiūros dėžutę.

Sekančiose dėžutėse slepiasi malonios staigmenos

Mes žinome kaip stebinti. Esame tikri, kad sekančios dėžutės Jus džiugins savo turiniu, ištikimiausioms prenumeratorėms esame paruošę specialių dėžučių bei staigmenų.
Visa tai - tik 29€/mėn!
Ką kalba prenumeratorės?
Nuo tada kai Lietuvoje atsirado grožio dėžutės, man taaaip jos patiko! Labiausiai jaudino tai, kad nežinai ką gausi, todėl kiekviena dėžutė būdavo kaip nedidelė Kalėdų dovana! 🎄 Šį kartą, nors ir įtariau kas slėpsis @stiliusbox ir @ichanelette grožio dėžutėje, visvien nudžiugau ją atidariusi! Labai lengva ir odos neapsunkinanti @paese.cosmetics long cover fluid pudra, maskuoklis, biri ir puikiai m...
Box of beauty 😍😚 #stiliusbox #stiliauskodas #beautycare #forgirls #summeredition #skincare #cosmetics #skin #girls #paesecosmetics #lithuania #photooftheday #instabeauty #exited #amazing #wow #naturalbeauty #kosmetikaman #mibelleza #cosméticos #parami #belleza #buenosdias #❤️
do you go to cafe with a purpose to study? i’m kinda more motivated there and i don’t know why 🤣✨📚 last week i got my beauty box by @stiliusbox 😍🤤 if you only saw how happy i was, just look at the cover of the box - it’s amazing! 💘 i found some beauty products inside, which had been chosen special for me ✨🐻 . . . . . . . . . . . . #beautybox #stiliusbox #coffeetable #coffeeshopcorners #coffeeshopc...
Gyvenimo rutinoje labai svarbu nepamiršti ir savęs. Kviečiu išbandyti personalizuotą grožio dėžutę kuri pradžiugins kiekvieną mėnesį! Tarsi Kalėdos tęstusi toliau ^.^ #stiliusbox #giftformyself
Tapkite prenumeratore ir Jūs
Net 9 iš 10 prenumeratorių džiaugiasi savo grožio dėžutės turiniu.
Dažniausiai užduodami klausimai
01.
Kiek trunka prenumerata?

„Stiliusbox“ prenumerata neįpareigoja jokiam užsakymo laikotarpiui. Prenumeratą laikinai sustabdyti ar nutraukti galima bet kurį mėnesį. Reikia tik pranešti apie tai mums telefonu likus 7 d. iki artimiausios dėžutės gavimo dienos.

02.
Kaip gausiu dėžutę?

Kas mėnesį dėžutę kurjeris Jums pristatys Jūsų pagiedaujamu adresu. Taip pat yra galimybė dėžutes pristatyti ir į norimą „DPD“ siuntų atsiėmimo punktą.

03.
Kas bus dėžutėje?

Kiekvienoje dėžutė Jūsų lauks 3-4 kosmetikos priemonės su 40% nuolaida. Tinkamas priemones Jums parinks mūsų makiažo specialistai.

04.
Kodėl verta prenumeruoti „Stiliusbox“?

Jūsų dėžutės turinys bus parinktas profesionalaus vizažisto, kuris pagal Jūsų veido testo atsakymus surinks idealiai Jūsų odai tinkančias priemones. Prenumeruodamos šią dėžutę sutaupysite iki 40% kosmetikos kainos, todėl garantuojame geriausią kainos ir kokybės santykį.

Atlikite testą ir gaukite
savo asmeninę dėžutę!