Atgal
Blogas
3 produktai, kurie turi atsidurti tavo kosmetikos krepšelyje

Mažo kosmetikos krepšelio tikslas nuolatos su savimi nešiotis must – have priemones, kurios visuomet būtų po ranka. Pripažinkime, jog reguliariai neatnaujinant savo kosmetikos krepšelio turinio, produktai jame greitai prisikaupia. Nors mes ir negalime nešiotis visos savo kosmetikos kolekcijos rankinėje, svarbu parinkti TOP produktus, kurie galėtų nuolatos būti kosmetikos krepšelyje.

Veido maskuoklis

Tai yra tikrų tikriausias filtras, kuris kelių įtapšnojimų dėka paslepia visus patamsėjusius paakius, nuovargio žymes, spuogelius. O jeigu dar sumaišysite nedidelį maskuoklio kiekį su savo mėgstamu drėkinamuoju kremu, jūs išgausite itin lengvos konsistencijos kremą su spalva, kuris išlygins jūsų odos atspalvį.

Blakstienų tušas

Tai yra tikras pagalbininkas, kuris visuomet turėtų būti jūsų kosmetikos krepšelyje. Dažnai tušai susigumuliuoja ar nusitrina nuo jūsų blakstienų, ypač jeigu jūs nuolatos trinate savo akis. Tad nepaisant to, kad ir kaip ilgai tušas išsilaiko ant jūsų akių, visuomet yra rekomenduojama dienos eigoje jį pasitepti iš naujo.

Šios magiškos priemonės dėka jūsų akims bus sukuriamas dramatiškesnis įvaizdis. O jeigu skubate į vakarėlį ir neturite akių pravedimo, pasinaudokite kirstu teptuku ir išsipieškite klasikinį akies pravedimą.

Lūpų balzamas su spalva

Pripažinkime, jog niekam nepatinka suskilusios lūpos, tad tinkamas lūpų balzamas privalomai turėtų atsidurti jūsų kosmetikos krepšelyje. Jeigu norite suteikti savo veidui gaivumo, rekomenduojame pasirinkti balzamą su švelnia spalva. Rinkites rausvo atspalvio balzamą jeigu jūsų oda yra šalto tono, o jeigu esate šilto tono, jums puikiausiai tiks persiko spalvos lūpų balzamas. Įtapšnokite produktą skaistalų zonoje ir lengvai sukursite no makeup makeup įvaizdį.

Jeigu jums nepatinka balzamai su spalva, tuomet rinkites bespalvį lūpų balzamą, kurį taip pat galite švenliai įtapšnoti ant skruostikaulių, sukurdamos natūraliai atrodantį švytėjimo efektą.

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai