Atgal
Blogas
Pasirūpink savo kūno oda, kaip tikra profesionalė

Ar kada pagalvojote, kaip iš tiesų reikia tinkamai prižiūrėti savo kūno oda? Nusiperkate įvairiausių kūno losjonų, kurie žada padaryti jūsų odą itin minkšta ir švelnia, tačiau jūs nepastebite jokio rezultato. Paslaptis gali slypėti jūsų kūno odos priežiūros rutinoje. Produktų naudojimo eiliškumas turi itin didelę įtaką jūsų odos būklei. Tad tapk tikra profesionale savo kūno odos priežiūroje!

Pirmas žingsnis – kūno prausimas

Jeigu jau esate suskūrusios odos priežiūros rutiną savo veidui, tuomet nereikėtų pamiršti ir savo kūno odos. Kiekvienos priežiūros rutina turi prasidėti nuo nusiprausimo. Pradėkite spa vakarą nuo savo mėgstamiausio kvapo dušo geliu, kuris pašalins visus nešvarumus bei suminkštins jūsų odą.

Išbandykite Showe drėkinamąjį kūno prausimosi gelį su alijošiumi, kuris padrėkins ir suminkštins jūsų odą bei pašalins visus nešvarumus.

Antras žingsnis – kūno šveitimas

Jei įtrauksite šį žingsnį į savo kūno priežiūros rutiną, tuomet galite būti garantuotos, jog ji atrodys kur kas gaivesnė. Oda atsinaujina kiekvieną dieną, tad kūno šveitiklio pagalba yra pašalinamos negyvos odos ląstelės, kurios pasunkina drėkinamojamo kremo įsisavinimą. Pašalinus šį sluoksnį jūsų oda taps kur kas švelnesnė.

Jeigu norite įgauti tolygų įdegį naudojant savaiminio įdegio priemones, rekomenduojame taip pat kruopščiai nušveisti odą tam, kad produktas pasidengtų tolygiai.

Stiliusbox rekomendacija Showe ,,Body scrub“ intensyviai valantis kūno šveitiklis su natūraliomis šveičiamomis dalelėmis.

Trečias žingsnis – drėkinimas, drėkinimas ir dar kartą drėkinimas

Jeigu veido odos priežiūros rutiną užbaigiate drėkinamuoju kremu, derėtų šiuo produktu nepamiršti palepinti ir savo kūno odą. Idealiausias laikas dengti produktą tuomet, kai jūsų oda yra drėgna po namų spa procedūrų, taip produktas įsigers geriau į jūsų odą. Svarbiausia leisti gerai įsigerti produktui į kūno odą prieš apsirengiant.

Rinkitės kremą, kuris nedirgintų jūsų odos ir būtų praturtintas aliejais, kurie suteiks jūsų odai natūraliai atrodantį gaivų švytėjimą.

Išbandykite Showe kūno kremą su migdolų aliejumi, kuris pagerins odos apsaugines funkcijas, nepaliks lipnumo jausmo bei pamaitins jūsų kūno odą.

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai