Atgal
Blogas
Veido modeliavimo ABC

Jei vis dar nepavyksta įvaldyti šios makiažo technikos, nenukabinkite nosies. Nedidelė praktika ir galėsite mėgautis savo išraiškingais veido bruožais neatrodydama tarsi tigras su dryžiais. :) Rinkoje galite rasti galybę skirtingų kontūravimo priemonių, tačiau svarbiausia pasirinkti jums tinkamiausią priemonę, su kuria be jokių sunkumų pavyktų sukurti tobulą įvaizdį.

Pagrindinė kontūravimo taisyklė, tamsinkite tas vietas, kurias norite vizualiai sumažinti bei pašviesinkite tas vietas, kur norite pašviesinti.

Paruoškite veido odą

Švari, padrėkinta, nušveista oda užtikrins, kad jūsų makiažas atrodys tolygiai. Jeigu planuojate kontūruoti su sausais veido produktais, rekomenduojame naudoti drėkinančią makiažo bazę tam, kad sausa priemonė dar labiau neišsausintų jūsų veido odos. O jeigu planuojate kontūruoti su kreminiais produktais, naudokite matizuojančią veido bazę tam, kad makiažas išsilaikytų visą dieną.

Padenkite veidą kremine pudra

Jeigu norite itin natūralaus makiažo, galite nedengti makiažo pagrindo ir modeliuoti veidą su kreminiais produktais arba maskuokliais. O jei norite kiek ryškesnio makiažo, tuomet galite dengti savo mėgstamiausią kreminę pudrą.

Kontūravimas kreminiais produktais

Jeigu jūsų oda yra sausa ir mėgstate natūralesnį įvaizdį, jums patiks kreminis kontūravimas. Tačiau atkreipkite dėmesį, jog šis modeliavimas gali ne taip ilgai išsilaikyti, kaip kad modeliavimas sausais produktais.

Galite naudoti dviem tonais tamsesnę kreminę pudrą arba maskuoklį negu jūsų odos spalva ir modeliuokite atsižvelgiant į jūsų veido bruožus: skruostai, kaktos sritis, žandikaulis, nosis. Tuomet denkite šiesesnę priemonę centrinėje veido dalyje.

Su puriu teptuku ar kempinėle, viską tolygiai išsklaidykite, kad neliktų jokių linijų ir visi perėjimai susilietų.

Modeliavimas sausais produktais

Sausi modeliavimo produktai tinkami tada, kai norisi dramatiškesnio įvaizdžio ir jie puikiai tiks riebios odos savininkėms, nes jie neapsunkina odos.

Skruostuose krentant šešėliui, su vidutinio storumo kirstu teptuku, švelniais tolygiais judesiais padenkite modeliavimo priemonę. Tai gali būti ir sausa pudra, kuri yra keliais tonais tamsesnė, nei jūsų odos spalva, arba panaudokite Paese „Bronzer“ bronzantą.

Švelniai padenkite priemonę kaklo srityje, kaktos srityje, žandiklaulyje ir plonu teptuku (ar net pasinaudojant akių šešėlio teptuku) formuokite nosį. Tolygiai išsklaidykite produktą, kad neliktų aštrių linijų.

Mūsų patarimas: kiek padauginus kreminio modeliavimo priemonę, ją pakankamai lengvai ištaisysite šviesesne kremine pudra. Tačiau padauginus sauso modeliavimo priemonę, bandant ištaisyti atliktas klaidas, galite dar labiau pabloginti padėtį. Tad jeigu turite pakanamai laiko, rekomenduojame nusivalyti veidą ir tiesiog pradėti viską iš naujo.

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai