Profesionali kosmetikos dėžutė Jūsų išskirtiniam įvaizdžiui

Makiažas dar niekada nebuvo toks paprastas! Vienoje, asmeniškai jums parinktoje dėžutėje, viskas ko reikia profesionaliam makiažui neišeinant iš namų.

Pradėkite kurti dėžutę

Pasirinkta dėžutė:

StiliusBox StiliusBox Professional

Profesionali dėžutė kuri makiažu stebina šimtus moterų

Skirtingais dieniniais ir vakariniais įvaizdžiais vienoje dėžutėje jau mėgaujasi šimtai moterų. Išlaisvinkite savo vaizduotę, bei atraskite savo makiažo galias ir jūs, nes viskuo kitu pasirūpinsime mes.

@olesia_zuravliova_makeup

Esu nustebusi, kaip supaprastėja makiažas su šia dėžute. Joje galima rasti viską, tiek priemones, tiek ir nurodymus kaip ir ką atlikti, belieka tik pasitelkti vaizduotę ir kurti grožį.

@my_tiny_copy

Dar niekada pačiai susikurti tobulą kasdienį makiažą namuose nebuvo taip paprasta! Na ką žiūrim, kaip man tai pavyko su @stiliusbox PRO grožio dėžute by @oksanapikuljasaitiene

@renatako.beauty

Tenka susiduri su problema pasirenkant makiazo produktus nuotoliniu būdu? Dabar viskas tapo patogu ir paprasta su @oksanapikuljasaitiene individualiai sukurta @stiliusbox PRO grožio dėžute.

Atraskite profesionalaus makiažo paslaptis neišėjusi iš namų

Savo dėžutėje rasite viską ko reikia norint išmokti ir atlikti profesionaliam makiažui namuose. Pasirūpinsime ne tik kosmetika ar grožio vadovu, bet ir -60€ nuolaida pirmai Jūsų dėžutei.

Net -60€ nuolaida
pirmai jūsų dėžutei

Net -60€ nuolaida
pirmai jūsų dėžutei

Grožio vadovas,
kuris padės kurti įvaizdžius

Grožio vadovas,
kuris padės kurti įvaizdžius

Dėžutėje net 7
profesionalios kosmetikos priemonės

Dėžutėje net 7 profesionalios
kosmetikos priemonės

Dėžutės turinio spalvos ir
kosmetika pritaikyta Jums

Dėžutės turinio spalvos ir
kosmetika pritaikyta Jums

Pradėkite kurti dėžutę

Vienoje dėžutėje - viskas profesionaliam įvaizdžiui pasiekti

Susikurkite profesionalų makiažą įkvėpta Oksanos Pikul be didesnių pastangų. PRO dėžutėje rasite visas reikalingas priemones profesionaliam makiažui pasiekti. Mes pasirūpinsime ne tik priemonėmis, bet ir jų atspalviais - dėžutės turinys bus pritaikytas tik Jūsų veido odai.

Kurkite savo PRO dėžutę

Grožio vadovas - aiškiems
žingsniams į rezultatą

Mes norime suteikti Jums visus įrankius pasiekti rezultatams, todėl kiekviena PRO dėžutė turės ir savo grožio vadovą. Grožio vadovas supažindins su dėžutėje rastomis priemonėmis, išmokys jus makiažo gudrybių ir padės pasiekti profesionalių makiažo įvaidžių greičiau ir paprasčiau.

Kurkite savo PRO dėžutę

Kodėl rinktis Stiliusbox PRO dėžutę?
Tam yra ne viena priežastis

  • Personalizuotas turinys su neįtikėtina nuolaida

    Visi produktai ir jų spalvos bus pritaikyti tik jūsų odai, todėl kurtis makiažą galėsite pradėti nieko nelaukdama.

  • Net 7 pilni ir profesionalios kosmetikos produktai

    Dėžutėje rasite net 7 profesionalius kosmetikos produktus, kurių kiekvienas turės aiškią paskirtį ir padės jums susikurti išskirtinį makiažą

  • Asmeninis grožio vadovas

    Norint pasiekti rezultatų, tik kosmetikos neužtenka - reikia ir žinių. Todėl kiekvienoje dėžutėje rasite grožio vadovą su aiškiais nurodymais bei pamokomis.

Sukurti savo dėžutę

Kaip tai veikia?

Atlikite įvaizdžio testą

Testo pagalba nustatysime jūsų veido poreikius bei reikiamas spalvas

Atraskite savo įvaizdžio dėžutę

Atlikus testą supažindinsime jus su jūsų dėžute, kurią galėsite užsisakyti

Džiaukitės savo nauju įvaizdžiu

Dėžutę pristatysime per 2-3 d.d. todėl nauju makiažu galėsite džiaugtis jau netrukus

Ką apie Stiliusbox PRO sako makiažo profesionalai?

Oksana Pikul

Stiliusbox PRO dėžutėje rasite viską ko jums gali prireikti tiek dieniniui tiek vakariniui makiažui ir viskas personalizuota, sukurta asmeniškai, turbūt tas mane labiausiai ir sužavėjo. Užtenka tik atidaryti dėžutę ir pasitelkus šiek tiek fantazijos mėgautis pilnais įvaizdžiais ir grožiu kurį sukursite pati.

Sukurti savo dėžutę

Olesia Žuravliova

Šiuolaikiška moteris privalomai turi mokėti pasidaryti dieninį makiažą. Jeigu šis procesas patinka, o kodėl nepasidarius ir vakarinio, kai po ranka turi tau tinkamus produktus? Mokant klientes supratau vieną - geram profesionaliam makiažui atlikti reikalingos: žinios, produktai, įgūdžiai ir kiekviena mergina bus sau pro meistru. Du punktus Stiliusbox PRO suteiks - žinias ir produktus, jums belieka noras ir įgūdžių lavinimas

Sukurti savo dėžutę

Atlikus testą - dėžutėje rasite grožio vadovą

Atlikite nemokamą odos nustatymo testą ir papildykite savo dėžutę grožio vadovu, kuris padės suprasti kosmetiką ir susikurti unikalų makiažo įvaizdį.

Pradėkite kurti dėžutę