Atgal
Blogas
Atlikite šiuos 4 paprastus žingsnius ir visam laikui pamiršite skilinėjančias lūpas.

Didžiausią dėmesį skiriame savo veido odos priežiūrai ir jos puoselėjimui, tačiau dažnu atveju pamirštame palepinti ypatingu dėmesiu savo lūpas. Vos tik pasikeičia oro temperatūra, lūpos greičiausiai pradeda sausėti ir skilinėti.

Viso to jūs galite išvengti jei į savo įprastą grožio rutiną įtrauksite šiuos keturis paprastus žingsnius.

1. LŪPŲ KAUKĖ

Tai greitas ir efektyvus būdas išgauti šilko švelnumo lūpas. Galite rinktis lakštines kaukes, tepamas kaukes ar tiesiog pasitepti storesniu kiekiu lūpų balzamu. Produktą palikite bent 15 minučių.

Stenkites vengti tokių produktų, kuriuose yra mentolio ar papildomų sintetinių kvapų. Tai gali tik dar labiau išsausinti jūsų lūpas.

2. Reguliarus šveitimas

Jei anksčiau reguliariai nešveisdavote savo lūpų, tuomet metas tai pradėti daryti dabar. Jau po pirmo karto pastebėsite akivaizdų skirtumą.

Lūpas rekomenduojama šveisti vieną ar du kartus per savaitę, taip pašalinsite visas negyvąsias odos ląsteles. Stenkites elgtis labai švelniai, kadangi grubus šveitimas gali tik dar labiau išsausinti lūpų odą.

Renkantis lūpų šveitiklį ieškokite produkto, kuriame būtų raminamųjų ingredientų, kaip kad taukmedžio sviesto.

Namuose galite išbandyti lūpų šveitimą cukrumi. Sumaišykite nedidelį kiekį cukraus ir skysto medaus į vieną masę. Gautu produktu ištepkite lūpas ir švelniais, sukamaisiais judesiais įmasažuokite šį mišinį.

Tuomet šiltu vandeniu ir švelniu rankšluoščiu pašalinkite produkto likučius ir VOILA, švelnios lūpos vos per 2 minutes.

3. Vanduo, vanduo ir dar kartą vanduo.

Ar žinojote, kad vidutinis suaugęs žmogus turėtų išgerti bent 2 litrus vandens, kad išvengtų dehidratacijos? Jeigu reguliariai negeriate vandens, tai gali būti priežastimi, kodėl jūsų lūpos skeldėja.

Nepamirškite visuomet šalia savęs turėti vandens buteliuką, kad galėtumete stebėti savo išgeriamą vandens kiekį.

Mūsų rekomendacija: nusistatykite priminimus savo telefone, kad nepamirštumėte reguliariai jo gerti. Garantuojame, kad pastebėsite akivaizdų skirtumą tiek jūsų veido, tiek lūpų odoje, tiek jūsų savijautoje.

4. Naudokite drėkinančius lūpų produkus.

Taip taip, nors dabar nebeįsivaizduojame savo kasdienybės be veido kaukės, dauguma turbūt net nemato poreikio dažytis savo lūpų.

Rekomenduojame į savo grožio rutiną įtraukti drėkinančius lūpų dažus ar intensyviai drėkinančius lūpų balzamus. Galite rinktis produktą, kuris turėtų švelnų atspalvį arba su savimi turėti bespalvį produktą, kuriuo reguliariai galėtumete palepinti savo lūpas.

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai