Atgal
Blogas
Makiažas jus sendina? Galbūt darote vieną iš šių 5 klaidų.

Ar jūsų atliekamas makiažas jus jaunina, ar sendina? Mes išduosime jums paslaptį, kokių makiažo taisyklių jums reikėtų laikytis norint suteikti sau jaunatviškumo.

#5 Juodas akių pravedimas

Ne ne, mes jums nesakome, jog juodas akių pravedimas jums visiškai netinka. Tai yra puiki makiažo priemonė, kuri gali išdidinti jūsų akis. Tačiaų švelnesniam įvaizdžiui verčiau rinkites rudą akių pravedimą. Išsklaidykite spalvą teptuku. Jūsų tikslas pabrėžti akių švelnumą, o ne sukurti aštrias linijas. Storas juodas akių pravedimas gali apsunkinti jūsų akis. Geriausias būdas padažyti viršutinę blakstienų augimo liniją, kuo arčiau šaknų, pieštuku. Geriausiai denkite ties išoriniu akis kampučiu. Ir su kosmetiniu krapštuku švelniai išsklaidykite pieštuką.

0612a41a8d258f6db2534a9605a70381.jpg

#4 Naudojate akių pravedimą ir tuša ant apatinės blakstienų augimo linijos

Perdėta tamsių spalvų koncentraciją ant apatinių blakstienų augimo linijos gali suteikti jums liūdnų akių įvaizdį. Taip pat jeigu jūsų paakiai yra tamsūs, šis makiažo būdas juos dar labiau paryškins. Mūsų patarimas pariesti savo viršutines blakstienas ilginančiu tušu, kuris suteiks jūsų akims žvalumo.

model-bottom-eyeliner.jpg

#3 Per tankiai maskuojate paakius

Storas maskuoklio sluoksnis po akimis paryškins visas jūsų raukšleles. Geresnis pasirinkimas būtų maskuoti paakius su sudrėkinta kempinele ir itin plonu sluoksniu pamaskuoti paakius. Šiek tiek didesniu kiekiu denkite ties vidiniu akies kampu, nes ten yra didžiausi spalviniai pakitimai.

20-Best-Under-Eye-Concealer-2020.jpg

#2 Renkates per tamsią antakių priemonę

Jūsų antakių spalva su amžiumi blunka, tad antakių pieštukas, kurį naudojote prieš 5 metus gali atrodyti per ryškiai jums. Rekomenduojame rinktis spalvą, kuri yra vienu ar dviem tonais šviesesnė nei jūsų natūrali antakių spalva.

Layer 1.png

#1 Lūpas dažote lūpdažiu tiesiai iš jo tūtelės

Su amžiumi jūsų lūpų kontūras sužvelnėja, tad lūpų dažams yra kur kas lengviau išbėgti už kraštų. Kad išvengtumete spalvos nutekėjimo, pirštų arba lūpų teptuko pagalba švelniai įtapšnokite norimą spalvą. Daugiausiai spalvos denkite ties centrine lūpų dalimi ir tuomet pirštais išsklaidykite spalvą.

perfect-bridal-lip-colour-600x399.jpg

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai