Atgal
Blogas
Sportininkės triukas, padedantis išlaikyti makiažą visą dieną | Stiliusbox ambasadorė Vitalija

Jeigu mums reikėtų apibūdinti Stiliusbox ambasadorę Vitaliją, ko gero ją pavadintume bitute darbininke. Atrodo, kad dienos metu ji neturi laisvos minutės.

Ji - @ros.boutique.lt įkūrėja. Vitalija taip pat dievina sportą ir pas ją instagram paskyroje nestinga įviausiausių patarimų bei motyvacijos siekiant savo norimų rezultatų. Tad susipažinkite su Vitalija iš arčiau.

Sveikas gyvenimo būdas ir sportas yra neatsiejama tavo gyvenimo dalis. Kaip sportininkė, koks yra tavo triukas, kuris padeda išsilaikyti makiažui visą dieną?

Pasirinkus aktyvų gyvenimo būdą visada stengiuosi atrodyti nuostabiai. Atsižvelgiant į mano veido odos tipą labai sunku išlaikyti makiažą visą dieną. Mano veido oda linkusi riebaluotis, todėl visada savo tašėje turiu įsidėjusi birią pūdrą bei riebumą sugeriančias servetėles iš Stiliusbox, be jų niekaip neapseinu. Tik jų deka mano makiažas išsilaiko ilgesnį laiką.

Vienas ritualas, be kurio neįsivaizduoji savo kasdienybės.

Neįsivaizduoju savo kasdienybės be veido serumo ir veido kremo iš Stiliusbox grožio dėžutės. Labai ilgą laiką turėjau problematišką veido odą, mane labai berdavo, ko pasekoje turėjau aknę. Nebenorėčiau grįšti prie mezoterapijų, kurios kainavo begalės pinigų. Renkuosi kokybišką kosmetiką, kurios dėka mano oda išsilaiko sveika.

Kas tau padeda kovoti su baimėmis, nerimu, stresu?

Visoms moterims būna blogų dienų. Kiekviena nori nudžiuginti save, palepinti tam, kad atsikratytume streso bei blogos nuotaikos. Aš asmeniškai jaučiu didžiulį pasitenkinimą papildžius savo kosmetikos atsargas užsakius personalizuotą grožio dėžutę, kurios dėka yra taupomi pinigai ir laikas.

Vitaliją galite pasekti socialiniuose tinkluose:

Instagram: https://www.instagram.com/vitaliya_ros/?hl=en

Pasidalink straipsniu
Panašūs straipsniai